Akrep ilaçlama uygulaması

brown-scorpion

Akrep ilaçlama uygulaması

Hamam böceğinin bir türü olan kakalak böceği, dünya üzerinde en çok üreme yapan canlılar arasındadır. Dişi bir kakalak yılda 30 bin adet yumurta bırakabilir. Hatta yaşam süreleri boyunca 1 milyon yumurta bırakan kakalak türlerine rastlamakta mümkündür.

Bağcılar böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm haşere çeşitlerinin yanı sıra kakalak böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.  Oldukça pis ortamlarda yaşamını sürdüren kakalak böcekleri, insanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok maddi ve manevi zarar verir. Vücutlarında taşıdığı mikrobu, açıkta bulunan besinlerin üzerine bırakarak kişilerde; dizanteri, verem, gıda zehirlenmesi, antrax, pronomi, hepatit, mantar hastalığı, astım ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bunlar kalıcı ve bulaşıcı rahatsızlıklara sebep olabileceği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Kakalak böcekleri nemli ve sıcak ortamlarda yaşar. Evlerde tamir olmayan kanalizasyon ve su borularında, parke ve duvar çatlaklarında, kırık, çıkık alanlarda barınmayı tercih eder. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan kakalak böcekleri 30 gün boyunca açlığa dayanıklıdır. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta boyunca yaşar.

Bağcılar böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Aynı zamanda kullandığımız ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Akrep ilaçlama uygulaması için uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alana gidip, alanın büyüklüğünü ve akrebin direncini test etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. İlaçlama sonrasında uzun bir süre o bölgede akrep şikayeti kalmayacaktır. Diğer tüm haşere çeşitlerinde olduğu gibi akrep ilaçlama uygulamasında da sürekli olarak sterilize edilmiş bir ortam için uygulamanın devamlılığı şarttır.

Sizde ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; tarla, park ve bahçe gibi açık alanlarda da akreplerle ilgili sorun yaşıyorsanız, 7/24 faaliyetini sürdüren Bağcılar böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın