Akrep ilaçlama

brown-scorpion

Akrep ilaçlama

Bağcılar böcek ilaçlama olarak diğer haşere türlerinin yanı sıra akrep ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Akrepler, insanlarla teması sonucunda son derece zararlı canlılar arasındadır. Akrep sokması sonucunda yutkunma güçlüğü, karıncalanma hissi, iştahsızlık ve titreme gibi reaksiyonlar görülebilir. Zehrinin şiddeti rengine göre değişir. Koyu renkli akreplerin, zehrinin daha fazla öldürücü olduğunu söylemek mümkündür.
Genellikle binaların çatı katlarında, bodrumlarda, taş altlarında ve duvar yarıklarında barınmayı tercih eder. Akreplerin tüm çeşitleri zehirlidir. Bu nedenle herhangi bir akreple karşılaştığınızda profesyonel akrep ilaçlama uygulaması veren firmalardan hizmet alınmalıdır. Akrepler diğer böcek türleri arasında en ilginç olan türlerden biridir. Vücutlarında herhangi bir organları koptuğunda kendiliğinden yenileyebilir ve 1 yıl boyunca aç, susuz yaşayabilir.  Sıcağa ve soğuğa karşı oldukça dayanıklıdır.  Yalnızca soğuğun çok etkili olduğu ve karın yerde kalma süresinin uzun olduğu yerlerde yaşamayan akreplere dünyanın birçok yerinde rastlamak mümkündür.
Dünya üzerinde 1753 adet çeşidi bulunan akreplerin ömrü ortalama 5 yıldır. Diğer böceklerden bir başka farkı ise yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğum da yaklaşık 15, 20 adet akrep yavrusu dünyaya getirir. Akrepler genellikle kendini koruma içgüdüsüyle insanlara zarar verir. Kanatları yoktur ve hareket kabiliyetleri fiziksel özelliklerinden ötürü çok yavaştır. Bu nedenle bakıldığında sürünüyormuş gibi görünür. Akrepler daha çok geceleri avlanmak ve beslenmek için ortaya çıkar. Kişisel alanlara girdiğinde son derece zararlı canlılardır.
Bağcılar böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı’nca onaylı belge ve ruhsatlara sahip olarak akrep ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Kişisel veya toplumsal alanlarınızda akrep problemi yaşıyorsanız Bağcılar böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize ulaşıp akrep ilaçlama uygulaması hakkında bilgi ve yardım sağlayabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın