Avcılar böcek ilaçlama

avcılar böcek ilaçlama

Avcılar böcek ilaçlama

Böcekler doğal döngü için oldukça gerekli canlılar olmalarının yanı sıra insanların yaşam alanlarına girdiğinde pek çok maddi ve manevi rahatsızlığa sebep olabilir. Kan emerek yaşayan böcek çeşitleri: tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül sonuçlar doğurabilir.  Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bir firma olarak faaliyetimizi devam ettirmekteyiz.

Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi tehlikeli haşere çeşitleri ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından, fare ve böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekir.

Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak en çok fare ve böcek şikayeti alınan bölgeler başlıca şu şekildedir: Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız Avcılar böcek ilaçlama servisini arayarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulama fiyatlarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

admin

Mesajınızı bırakın