Böcek İlaçlama

bocek_ilaclama

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama günümüz teknolojisi ile bazı adımlardan oluşan uygulamaların tümüdür. Böcekler çoğu zaman bulunduğumuz alanlar içerisinde karşımıza çıkan canlı türleridir. Böcekler birçok kişi üzerinde korkuya ve huzursuzluğa neden olmaktadır. Etrafımızda var olmasını istemediğimiz böcek çeşitlerinin neredeyse hepsi zararlı ve mikrop taşıyıcıdır. Sağlığımızı doğrudan ve dolaylı yollardan etkileyen böcekler, yılın her mevsimi görülebilirler. Böceklerden kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama uygulamaları yardımımıza yetişmektedir. Alanında uzman böcek ilaçlama firmaları tarafından hizmet alarak böceklerin varlığından kurtulabilirsiniz.

  • Kaliteli teçhizat
  • Alanında eğitimli personeller
  • Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları

Kullanarak kusursuz hizmet sunan Bağcılar böcek ilaçlama servisimiz alanında uzman bir kadroyla görev almakta olup gün boyu destek sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız, ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile garantili hizmet sağlamaktadır.

Kısa Sürede Etki Sağlayan İlaçlama Yöntemlerimiz

Kısa sürede etki sağlayan ilaçlama yöntemlerimiz sıradan vatandaşlar tarafından uygulanmamalıdır. Aksi durumda atılacak yanlış bir adım haşerelerden daha tehlikeli sonuçların oluşmasına zemin hazırlayabilir ve çift taraflı zarara neden olabilir. Böcek ilaçlama operasyonunda en sık başvurduğumuz;

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Teknikleri böcek ilaçlama şirketlerinin ortak çalışmaları ile bugünkü halini almıştır. Böcek ilaçlama yöntemleri ve sahip olduğu referanslar ile kurumsal marka kimliğine sahip olan firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

En Çok İlaçlaması Yapılan Böcekler

Sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, ağaç böceği, çekirge, güve, eşek arısı, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kırkayak, akar…

Böcek ilaçlama firmaları arasında güvenilir ilaçlamanın daimi adresi olan firmamız, tüm böcek türlerine karşı etkin koruma sağlamaktadır. Ev, apartman, işyeri, ofis, depo, merdiven boşlukları, alışveriş merkezleri, park, bahçe, site gibi birçok alan içerisinde görülen haşereler kendilerine yuva ve yiyecek arayışı içindedirler. Yaşadığımız alanlar böcekler için en ideal ortamları oluşturmaktadır. Dolayısıyla bulunduğumuz alanları böceklerden uzak tutmak için gereken önlemleri almalıyız. İlaçlama servislerimize ve Müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın