Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

ev-ilaclama-nasil-yapilir

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama nasıl yapılır? Sorusu haşereler ile mücadele edemeyen ancak ilaçlama uygulamasının zahmetli bir iş olduğunu zanneden kişilerin yanıt aradığı bir konudur. Evdeki böceklerden kurtulmak beden ve ruh sağlığınız için oldukça önemlidir. Neticede hiç kimse evinden nereden çıkacağı belli olmayan haşereler ile yaşamak istemez. Psikolojik bunalıma neden olan evdeki böcekler ile mücadele için profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli ve ev ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Peki, ev ilaçlama nasıl yapılır?

  • Ev ilaçlama uygulamasına başlamadan önce kapılar ve pencereler sıkı bir şekilde kapatılır. Bu sayede böcekler kaçamaz ve ilacın etkisi arttırılır.
  • Mutfakta yer alan eşyalar dolaplara kaldırılır ve ilaçlama bittikten sonra iyi bir şekilde yıkanmadan asla kullanılmaz.
  • Bünyesi yetişkinlere oranla zayıf olan çocuklar ilaçlama işlemi bitene kadar kesinlikle ortama alınmazlar.
  • İlaçlama yapılan alanda açıkta; yiyecek, içecek ve gündelik eşyalar iyi ortadan kaldırılmalı mümkün değil ise iyi bir şekilde korunmalıdır.
  • Böcek ilaçları ile uygulama yapıldıktan sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır.
  • 1-2 gün ilacın etkisinin artması ve haşerelerin tamamen kaybolması için ıslak bezle temizlik yapılmaz.
  • İlacın etkisinin görülmesi ve ortamın haşerelerden tamamen arınmasının ardından genel temizlik yapılarak her şey sterilize edilir.

Ev ilaçlama uygulamamız uzman kadromuz ve son teknolojiye uygun malzemelerimiz ile yapılmaktadır. Sizin de başınız evdeki böcekler ile dertte ise firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları sektörde kendi markasını yaratmış güvenilir bir firma ile çalışıldığı sürece oldukça ekonomik bir uygulamadır. Özel yaşam alanımız olan evlerde böcek ile karşılaşılması ciddi salgın hastalıklara neden olabilir. Bu nedenle vakit kaybetmeden böcek ilaçlama uygulaması yaptırmalı soruna profesyonel çözüm getirmelisiniz. Bu bağlamda firmamızda ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Evinizin metrekare cinsinden ne kadar büyüklükte olduğu
  • Evinizin içinde çoğalan haşerenin çeşidi ve sayısı
  • Ev ilaçlama sırasında personellerimizin ihtiyaç duyduğu ilaç miktarı

Ev ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve uzman kadromuzdan destek almak için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Ev İlaçlama Şirketleri

Ev ilaçlama şirketleri böceklerden kurtulmanızda en önemli ayrıntıdır. Çünkü sıradan ve amatör bir firma ile çalışmanız durumunda böcekler yok olmayacak ve ekonomik kayıp yaşayacaksınız. Bu bağlamda ev ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce iyi bir pazar araştırması yapmalı, sağlığınızı ve paranızı riske atmamalısınız. Böcek ilaçlama sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Bağcılar Böcek İlaçlama firmamız uzman kadrosu ve yılların tecrübe ile her daim hizmetinizdedir.

admin

Mesajınızı bırakın