Bağcılar Evren Mahallesi Böcek İlaçlama

evren-mahallesi-bocek-ilaclama

Bağcılar Evren Mahallesi Böcek İlaçlama

Böcek istilalarının sıklıkla yaşandığı İstanbul bölgesinde böcek ilaçlama uygulamaları, keyfi değil son derece elzem bir ihtiyaçtır. Zira, sıkışık yapılanmaların yer aldığı büyük şehirlerde görülen haşere istilaları; kısa süre içerisinde yayılarak çok sayıda insanı etkileyecek boyutlara ulaşabilmektedir. Böceklerin insan sağlığı üzerinde oluşturduğu zararın bilincinde olan Evren Mahallesi böcek ilaçlama ekiplerimiz; bu doğrultuda insan sağlığını güvence altına alabilmek adına hizmet sağlamaktadır.

Böcek İlaçlama Uygulamaları Neden Gerekli?

Böcek istilalarında sıklıkla rastlanan bireysel mücadele denemeleri çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Zira uygulanan teknikler eski usül ve geçerliliğini yitirmiş yöntemlerdir. Ayrıca bu uygulamaların gerçekleştirilme biçimi eksik veya hatalıdır. Zira böcek ilaçlama bilmeyen kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde yanlış uygulanmakta, ayrıca sağlığa zararlı durumlara da yol açabilmektedir. Dolayısıyla; haşerelerin olduğu her yerde mutlaka ilaçlama yapmak; ilaçlama uygulamalarını da profesyonel kişilere yaptırmak son derece önemlidir. Bu amaca hizmet etmek üzere çalışmalarını yürüten Evren Mahallesi böcek ilaçlama servisi; tüm böcek türlerine %100 çözüm sunan ilaçlama yöntemleriyle Bağcılar bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Böceklerin Zararları Nelerdir?

Böcekler barındıkları pis alanlar sebebiyle yüz binlerce mikroorganizmayı vücutlarında barındırmaktadır. Öyle ki; bu mikrop ve bakteriler üreme esnasında yavruya geçmekte ve genetik bir miras şeklinde nesilden nesile aktarılmaktadır. Bunun yanı sıra bulundukları pis alanlardan sürekli yeni mikroplar edinen böcekler, gezindikleri tüm alanlara bunları yaymaktadır. Böylece veba, sıtma, kolera, tifo, dizanteri, astım, ürtiker, enfeksiyon gibi ciddi hastalık ve reaksiyonlara sebep olurlar. Bunun yanı sıra gıdalara temas ederek de gıda zehirlenmelerine yol açan böcekler; bakteriyel ortamlar oluşturmakta ve insan sağlığını her açıdan riske atmaktadır. Ayrıca; akrep gibi zehirli böcek türleri ısırma ve sokma yoluyla da insanlara ciddi zararlar vermektedir.

Evren Mahallesi böcek ilaçlama servisi olarak; böcek ve haşereler üzerinde, kesin sonuç sağlayan ilaçlama yöntemleri uygulamaktayız. Kullanılan yöntemler ve böcek ilaçları haşereler üzerinde %100 etkiye sahip olup böcekler dışında hiçbir canlıyı etkilememektedir. Ekiplerimizin en sık tercih ettiği ilaçlama yöntemleri sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamadır. Kokulu ve kokusuz olarak iki ayrı uygulama şekli bulunan sıvı ilaçlama tekniği; ilacın belirli yüzeylere püskürtülmesi şeklinde uygulanır. Jel ilaçlama yöntemi ise özel bir mekanizma yardımıyla ilacın küçük parçalar halinde uygulanması şeklinde gerçekleştirilir. Tüm ilaçlama uygulamaları kesin sonuç sağlamakla birlikte, hangi yöntemin uygulanacağı bazı değişkenlere göre belirlenmektedir. İlaçlama tekniklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Böceklerle Nasıl Mücadele Ediyoruz?

Etkin, kalıcı ve sağlıklı bir böcek ilaçlama için öncelikle mevcut olan haşerenin veya böceğin türünün tespiti yapılır. Daha sonra nerelerde ve ne kadar yoğunlukta oldukları tespit edilir ve bu belirlemenin ardından da ilaçlamanın yöntemine karar verilir.

admin

Mesajınızı bırakın