Fare İlaçlama

fare-ilaclama

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama uygulamaları insanların yaşam sürdüğü açık ve kapalı tüm alanları koruyan önemli çalışmalardır. Fare çeşitli türlere sahip bir canlı olarak yaşam sürdüğümüz birçok alan içerisinde karşımıza çıkabilmektedir. Elastik vücut yapısına sahip olan fare, kendinden çokça küçük alanlardan geçme özelliğine sahiptir. Bu özelliği ev, ofis, işyeri, apartman, depo, fabrika gibi birçok alana girişlerini kolaylaştırmaktadır. Fare ilaçlama uygulamaları ile fare görülen tüm alanların kontrolü ve dezenfekte işlemi tamamlanmalıdır. Dolaştıkları yerler genellikle bataklık ve hijyen koşullarının kötü olduğu yerler olduğu için yaşadığımız yerlere mikrop bulaştırırlar. Evde fare yakalamak mümkün olmayan aksine farelerin sayısının çoğalmasına neden olan bir uygulamadır. Fare ile mücadele etmek için fare ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli soruna kalıcı çözüm bulmalısınız. Bağcılar Böcek İlaçlama firmamız yılların tecrübe ve birikimi ile sizlere hizmet verirken sağlığınızı her şeyin üstünde tutuyor. Sizin de başınız fareler ile dertte ise iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele Farenin zararları insan sağlığına doğrudan etki göstermektedir. Çünkü bu kemirgen canlılar çok sayıda virüs ve mikrobun taşıyıcılığını üstlenirler. Farenin insanları ısırması, tırmalaması ve teması sonucu hastalık virüsleri etki gösterebilir. Aynı zamanda yiyecekler üzerinde dolaşan fare salgı ve dışkı bırakmaktadır. Bu salgıların yiyecekler yoluyla bünyeye etki etmesi oldukça riskli bir aşamadır. Bu nedenle gıda üretimi gerçekleştiren fırın, lokanta, pastane, yiyecek fabrikaları gibi kuruluşların ilaçlama uygulamalarının periyodik olarak yapılması oldukça önemlidir. Yiyeceklerin bulunduğu alanlar daima farelerin en çok ilgisini çeken bölgelerdir. Firmamızda fare ile mücadele için uygulanan fare ilaçlama işleminin fiyatları hesaplanırken bazı kriterler önem kazanır. Bu kriterler;

  1. Başlangıç olarak farenin çeşidi ve sayısıdır.
  2. İkinci kriter ise farenin istila ettiği alanın büyüklüğüdür.

Fare ilaçlama uygulamalarımızın yanı sıra farenin gezindiği alana bırakmış olduğu mikrop ve bakterilere karşı dezenfekte işleminde gerçekleştirilmektedir. Fare ilaçları ve fare ilaçlama mutlaka güvenli yöntemlerden oluşmalıdır. Servislerimizin tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçları kullanmaktadır. Bağcılar’da fare ilaçlama hizmeti almak için servislerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Müşteri temsilcilerimize destek hattımızdan ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Fare İlaçlama Firmaları

Fare ilaçlama firmaları arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişleten Bağcılar Böcek İlaçlama firmamızda “Önce İnsan Sağlığı” önemlidir. Fare ilaçlama uygulamaları, en doğru ve güvenli yöntemlerle fare ilaçlama firmaları tarafından yapılmaktadır. Ancak hizmet alacağınız firmanın sahip olduğu özellikler oldukça önemlidir. Böylece kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Firmamız fare ilaçlama şirketleri arasında güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak Sağlık Bakanlığınca onaylı tüm belge ve izinlere sahiptir. Fare ile mücadele aşamasında profesyonel yöntemler sunan şirketimiz, gün boyu hizmet sağlamaktadır.

admin

Mesajınızı bırakın