Fare Yakalama Teknikleri Nelerdir?

fare-yakalama-teknikleri(1)

Fare Yakalama Teknikleri Nelerdir?

İnsanlar haşerelerle mücadele etme konusunda genellikle tek başlarına mücadele vermektedirler. Fakat bireysel mücadeleler,  hiçbir şekilde sonuç vermediği gibi farelerin evinizde daha da yerleşmesine neden olmaktadırlar. Fare yakalama teknikleri olarak uygulanan fare istasyonları ile fareler kısa sürede hayatınızdan çıkar ve gündelik yaşamınıza geri dönersiniz.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Bağcılar Böcek İlaçlama firmamız “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket etmektedir. Fare zehri ile yok etmeye çalışılan yöntemler insan sağlığına zarar verdiği için profesyonel fare ilaçlama şirketleri ile çalışmanız şarttır. Firmamız;

  • Sağlık Bakanlığından onaylı ve tüm yasal prosedürleri yerine getirmiştir.
  • Şirketimizde kullanılan bütün ürünler TSE damgalıdır ve sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmamaktadır.
  • Firmamız Garantili Hizmet sözü ile sizlere hizmet vermektedir.
  • Firmamızda görev alan personellerimiz sertifikalı olup, ilaçlama eğitiminden geçmiştir.

Fare ilaçlama işlemi uzmanlık ve kalite gerektiren bir iştir. Bu bağlamda Bağcılar Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele ederken çağdışı kalmış yöntemlere ( fare kapanı, fare yapışkanı gibi…) başvurmak genellikle hemen herkes tarafından uygulansa da bu yöntemler hiçbir işe yaramamaktadır. Firmamız tarafından fare ilaçlama işlemlerinde en pratik, sağlıklı ve garantili sonuç olan fare istasyonları yöntemi ile tüm fare şikayetlerinizi yok etmekteyiz. Fareler, hemen her yerde yaşayabilme fırsatını yakalayabilen, hayvanlar aleminin ilk haşerelerinden biri olan ve kemirgen familyasına ait olan bir hayvan türüdür. Aynı zamanda böceklerin yol açtığı hastalıkların arasında fareler de oldukça yer kaplar. Haşere olarak anılır çünkü böcek ilaçlama firmaları sayesinde onlardan kurtulabiliriz. Fare türleri:

  • Fındık Faresi,
  • Lağım Faresi,
  • Ev Faresi,
  • Tarla Faresi,
  • Pamuk Faresi

Fare istasyonları alanın büyüklüğüne göre hazırlanan bir yöntemdir ve oldukça sağlıklıdır. Bu nedenle de farelerle her zaman mücadelede en güvenilir yöntem fare istasyonlarıdır.

Bağcılar’da her zaman sizlere destek olan ve haşere şikayetlerinizi en profesyonel şekilde yok eden Bağcılar İlaçlama firmamız, günün her saatinde sizlerin yanındadır. Sadece farelerde değil tüm haşerelerde bizlere güvenebilir, en yetkin hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın