Gümüş böceği ilaçlama

gumus-bocegi-ilaclama

Gümüş böceği ilaçlama

10, 12 mm uzunluğunda olan, beyaz renkli ve hareket kabiliyetleri oldukça hızlı olan gümüş böcekleri insanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok olumsuzluğa neden olabilir. Bağcılar böcek ilaçlama firması yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için yaşam alanlarına sızan tüm böcek çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir. Özellikle nemli, sıcak ve karanlık alanlarda yaşamayı benimseyen bu böcekler yaklaşık olarak 300 milyon yıldır var oldukları biliniyor. Karton, kutu ve kitaplarla birlikte yaşam alanlarına kolaylıkla sızabilir. Genellikle mutfak, banyo, kiler, dolap içi, bodrum ve çatı katlarında yaşamlarını sürdürür. Dişi bir hamam böceği ortalama olarak günde 200 adet yumurta bırakır. Yumurtasından çıkan gümüş böceği 4 aylık süre zarfında bir yetişkin halini alabilir. Kitap, koli, kutu, duvar kağıdı, tahıl, kumaş gibi ürünlerle beslenir. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça alışkın olan gümüş böceği 10 ay boyunca beslenmeden yaşayabilir. 300 milyon yıldır nesillerinin var olduğu bilinen bu canlıların yaşam ömürleri toplamda 1 ve 3 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Ortam koşullarına karşı bu durum 8 yıla kadar uzayabilir.
Günümüzde böcek ilaçlama uygulamaları son derece gereklilik gösteren işlemlerdir. Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahale de bulunmadan profesyonel hizmet veren firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız sizin ve kişisel alanlarınız adına en sağlıklı sonucu doğuracaktır.
Bağcılar böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş ve insan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ekibimizin şikayetçi olunan alanda böceğin ilaca karşı olan direncini ve alan büyüklüğünü tespit etmesinin ardından gümüş böceği ilaçlama uygulamasına geçilir. Uygulama sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre o canlı türüne rastlanmaz. Ekip liderinin işlem sonrasında sorumlu kişiye neler yapılması gerektiğini anlatması gerekir.
Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız Bağcılar böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın