Hamam Böceği İlaçlama

hamam-bocegi-ilaclama

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama sıcak ve nemli yerlerde aktif hale geçen haşere türünü yok etmek için uygulanan işlemlerin tümüdür. Hamam böceklerinin boyutları 3-4 cm arasında değişmektedir. Hamam böceği her yerde yaşayabilen bir canlıdır. Her türlü besin ve atıkla beslenen hamam böcekleri, oldukça çabuk çoğalmaktadır. Nemli ve sıcak alanları seven bu böcekler önlem alınmadığı vakit kapalı alanları istila edecek canlılardır. Hamam böceği ilaçlama uygulaması yapılmadan hamam böceklerinden kurtulmak mümkün olmayacaktır. Bağcılar Böcek İlaçlama firmamızda uyguladığımız ilaçlama yöntemleri teknolojik gelişmelere uygun olup, sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur bulundurmaz. TSE damgalı hamam böceği ilacı ile uyguladığımız ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama işleminin yanında pire ilaçlama, akrep ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı Bağcılar Böcek İlaçlama firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları maliyet olarak toplumun bütün kesimlerine hitap edecek şekilde belirlenir.  Bağcılar hamam böceği  ilaçlama servisimiz, ilaçlama uygulamalarını Sağlık Bakanlığı’nın onayı ve izniyle gerçekleştirmektedir. Profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz hamam böceği ile mücadele de başarı sağlamaktadır. Hamam böceği yiyecek bulduğu alanı terk etmez. Yuva yaparak üremeye başlayan hamam böceği çok kısa bir süre sonra yüzlerce yumurta bırakmaya başlar. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan hamam böceği, çok sıcak veya çok soğuk hava şartlarında yaşayabilmektedir. Firmamızda hamam böceklerinden kurtulmak için uygulanan ilaçlama fiyatlarının maliyeti;

  • Kapalı olan alanın ölçümü + hamam böceğinin adeti + hamam böceği ilacı miktarı

Hesaplaması ile ortaya çıkar. Hamam böceklerine, mutfak, fırın, lokanta, cafe gibi yemeklerin bulunduğu alanlarda sıkça rastlanmaktadır. İlaçlama servilerimiz açık ve kapalı tüm alanların ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele diğer haşerelere oranla biraz daha zordur. Hamam böceği ilaçlama uygulamalarından başarılı sonuçlar alabilmek için alanında uzman ilaçlama firmaları tarafınca destek almalısınız. Hamam böceklerinin zararları insanları doğrudan etkileyebilmektedir. Mikrop taşıyıcı hamam böcekleri verem, tifüs, dizanteri, astım, gıda zehirlenmeleri ve hepatit gibi hastalıkların yaşanmasına sebebiyet verebilmektedirler. Hamam böceği ilaçlaması dezenfekte işlemiyle birlikte sağlanmalıdır. Çünkü hamam böceği gezindiği alanlara salgı ve dışlı bırakarak mikrop oluşturmaktadır. Hamam böceği inorganik maddelerden oluşan eşyaları da yiyerek maddi zararlara neden olur.

İlaçlama hizmetlerimizden destek ve randevu almak için günün 24 saati haftanın 7 günü servislerimize ulaşabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın