Category Archive Hizmet Bölgeleri

beylikduzu-bocek-ilaclama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

İlaçlama çevremizde, yaşam alanlarımızda karşılaştığımız her türlü zararlıya karşı uygulanılan kimyasal bir temizleme yöntemidir. Sadece zararlı canlılara karşı değil belirli bölgeleri virüs ve mikroplardan korumak amaçlı da yapılmaktadır. İstenmeyen canlılarla başa çıkmanın en iyi yolu böcek ilaçlama yaptırmaktır.

İlaçlama sektörü günümüzde oldukça rekabet barındıran bir sektördür. Güvenilir bir firma bulup bu hizmeti almak incelikli bir araştırmadan sonra olmalıdır. İlaçlamada kullanılan maddeler kimyasaldır. Bu maddelerin kendimize, çocuklarımıza varsa evcil hayvanlarımıza zarar vermemesi için gerekli önlemleri almalı ve hassasiyet sahibi firmalar ile çalışılması gerekir.

Beylikdüzü böcek ilaçlama firmamız gerekli tüm önlemleri alıp, ilaçlama yapmaya o şekilde başlamaktadır. İlaçlama öncesi bölge ve zararlı canlı araştırması yapan firmamız o şekilde böcek ilaçlama çeşitlerinden uygun olanı belirler. Belirlenen yöntem randevu verilerek en kısa zamanda uygulanır. Firmamıza 7/24 arayıp ulaşabilirsiniz. İlgili ekibimizin sizinle yakından alakadar olacak kolaylıkla böcek ilaçlama hizmeti almanıza olanak sağlayacaktır.

Firmamız her mekanda ve her haşere türüne karşı ilaçlama yapmaktadır. Ev, iş yeri, okul, bahçe, tarla, hastane, fabrika, pastane, restoran, çatı, bodrum, park vb. alanlarda ilaçlama gerçekleştirmektedir. Yaşam alanlarımızda en fazla görülen canlılar, hamam böceği, fare, pire, bit, kene, kakalak vb canlılardır. Firmamız en fazla böcek şikayetini aşağıdaki semtlerden almaktadır;

 • Gürpınar
 • Kavaklı
 • Merkez Köyler
 • Yakuplu

Firmamızın ilaçlama fiyatları her semt ve ilçe için sabit olup, oldukça ekonomik düzeydedir.

Küçükçekmece böcek ilaçlama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama tüm zararlı canlılara karşı veya bir bölgeyi virüslerden kimyasal yollarla temizlemeye verilen addır. Yaşam alanlarımızda görülen her türlü böcek ve kemirgen için uygulanmaktadır. Ülkemizin iklimsel ve bitki örtüsü çeşitliliği düşünüldüğünde böcek çeşitliliği de o ölçüde artış göstermektedir.

Böcekler çoğunlukla sıcak ve nemli ortamlarda varlıklarını sürdürürler. Kışın soğuklarda toprak altlarına ya da ağaç kovuklarına saklanırlar. Şehirlerde çöplüklerde, nemli ve karanlık bölgelerde, lağımlarda, kanalizasyonlarda insanlara görünmeyecek yerlerde yaşarlar. Evlerimizde, mutfak banyo, dolap içlerinde ambalaj paketlerinin içinde unlu mamüllerde sıkça rastlanılır. Böceklere karşı yaşam alanlarımızda almamız gereken birkaç önlem bulunmaktadır. Öncelikle böcekler yiyeceklerin kokularını ne kadar uzakta olsalar dahi alırlar. Evlerimizde açıkta yiyecek içecek bulundurmamak, çöpleri biriktirmemek, yere dökülen kırıntıları çok bekletmeden temizlemek önemli önlemler arasındadır. Bu önlemler alınıp yaşam alanlarında düzenli temizlik yapılmasına rağmen hala böceklerle uğraşıyorsanız fazla zaman kaybetmeden ilaçlama yaptırmanız gerekir.

Böcek ilaçlama firmaları arasından Küçükçekmece böcek ilaçlama servisimiz sizlere gereken yardımı ve desteği sunacaktır. Firmamıza telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Firmamız size randevu verecek ve en yakın zamanda dönüş sağlayacaktır. İlaçlama öncesinde ve sonrasında gerekli uygulamaları en ince ayrıntısına kadar düşünen firmamız her türlü mekanda ilaçlama yapmaktadır. Servisimizin en fazla böcek ilaçlama şikayeti aldığı semtler şu şekildedir;

 • Atakent
 • Halkalı
 • Küçükçekmece
 • Sefaköy

FİYATLARIMIZ HER SEMT VE İLÇE İÇİN SABİT OLUP, OLDUKÇA EKONOMİK DÜZEYDEDİR.

avcılar böcek ilaçlama

Avcılar böcek ilaçlama

Böcekler doğal döngü için oldukça gerekli canlılar olmalarının yanı sıra insanların yaşam alanlarına girdiğinde pek çok maddi ve manevi rahatsızlığa sebep olabilir. Kan emerek yaşayan böcek çeşitleri: tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül sonuçlar doğurabilir.  Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bir firma olarak faaliyetimizi devam ettirmekteyiz.

Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi gibi tehlikeli haşere çeşitleri ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından, fare ve böcek ilaçlama hizmeti almanız gerekir.

Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak en çok fare ve böcek şikayeti alınan bölgeler başlıca şu şekildedir: Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız Avcılar böcek ilaçlama servisini arayarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulama fiyatlarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bayrampaşa böcek ilaçlama

Bayrampaşa böcek ilaçlama

Ekolojik döngü için son derece gerekli olan böcek ve fareler, insanların yaşam alanlarına girdiğinde ise son derece tehlikeli bir durum teşkil ederler. Yaşam alanlarımız içinde evcil hayvanlar dışında herhangi bir böcek veya fare çeşidi ile karşılaştığımızda endişeleniriz. Haşere çeşitleri kişisel alanlar içinde birçok maddi ve manevi soruna yol açar. Bilhassa yaşadığı kirli ortamlardan taşıdığı virüs ve bakteriyi girdiği alanlara salya ve dışkı yolu ile bulaştırırlar.

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgelerin başında: Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmet Paşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Ortamahalle, Terazidere, Vatan, Yenidoğan ve Yıldırım mahalleleridir.

Özel alanlarınız içinde: hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresi ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ve zaman kaybetmeden profesyonel ilaçlama  firmalarından yardım almanız gerekiyor.

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar da TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız Bayrampaşa böcek ilaçlama servisini arayarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde gayet ekonomik ve standart fiyattadır.

Hürriyet Mahallesi böcek ilaçlama

Bağcılar Hürriyet Mahallesi böcek ilaçlama

Bağcılar Hürriyet Mahallesi böcek ilaçlama, yıllardır Hürriyet mahallesi başta olmak üzere Bağcılar’ın tüm semtlerinde en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla böcek ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetlerine devam etmektedir.

Böcekler dünya üzerinde en kalabalık hayvan nüfusuna sahip canlılardır. Genetiksel özellikleri bakımında devamlı olarak artan bir nüfusa sahip olmaları ise onları kişisel hayatımızın bir parçası haline getirmiştir. Böcekler, insan hayatına karşı son derece tehlikeli canlılardır. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırırlar. Bunlar: tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır.

Hürriyet böcek ilaçlama Bağcılar, dünya üzerinde hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermektedir.

Böcek ilaçlama hizmetleri alanın büyüklüğü, canlının türü ve direncine göre farklılık gösterir. Bunlar:

-Sprey ilaçlama,

-Kokulu sprey ilaçlama,

-Kokusuz sprey ilaçlama,

-Jel ilaçlama,

-Fare istasyonları gibi etkili ve kalıcı yöntemlerdir.

Hürriyet böcek ilaçlama olarak firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Alanında deneyimli uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen böcek ilaçlama faaliyetlerimiz sonucunda şikayetçi olunan bölgede uzun bir süre hiçbir haşere problemi ile karşılaşmak mümkün değildir.

Dünya üzerinde insan sağlığı açısında zararlı olan böcek türleri: kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahta kurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek çeşitleridir. Böcek oluşmasını evde uygulanacak basit yöntemlerle engellemek mümkün değildir. Bunun için böcek ilaçlama firmalarından hizmet almak gereklidir. Siz de herhangi kişisel veya toplumsal alanlarınızda böcek problemi yaşıyorsanız Bağcılar Hürriyet Mahallesi böcek ilaçlama firmamıza ulaşıp 7/24 hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bağcılar Kirazlı Mahallesi böcek ilaçlama

Bağcılar Kirazlı Mahallesi böcek ilaçlama

Bağcılar Kirazlı Mahallesi böcek ilaçlama olarak, Barbaros, Güneşli, Demirkapı, Hürriyet, Kemalpaşa ve Mahmutbey gibi Bağcılar’ın tüm semtlerinde vermiş olduğumuz böcek ilaçlama faaliyetlerimize TSE yeterlilik belgesine sahip bir firma statüsüyle Kirazlı’da da devam etmekteyiz.
Her türlü böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama…vb haşere çeşitleriyle mücadele eden Kirazlı böcek ilaçlama firmamız etkili ve hızlı çözümler sunmaktadır. Yıllardır insan sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden; en kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla devam etmekte olan firmamız hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı mücadele vermektedir.
Böcek ilaçlama geçmişten günümüze en fazla ihtiyaç duyulan gereksinimler arasındadır. İnsanların ev, iş yeri, okul, fabrika, otel, hastane gibi toplu halde yaşadıkları alanlarda sıklıkla görülen böcekler insan sağlığı açısından son derece tehlikelidir. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Bu hastalıklar kalıcı ve bulaşıcı virüslere sebep olabileceği gibi aynı zamanda ölümcül sonuçlar da doğurabilir. Bunlar başlıca: tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi insan sağlığını tehdit eden oldukça ciddi hastalıklardır.
Kirazlı böcek ilaçlama olarak, alanın büyüklüğüne, böceğin türü ve direncine göre böcek ilaçlama hizmetleri farklılık gösterebilir. Bunlar:
-Sprey ilaçlama,
-Kokulu sprey ilaçlama,
-Kokusuz sprey ilaçlama,
-Jel ilaçlama,
-Fare istasyonları gibi farklı yöntemlerdir.
Böcek, ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama veya herhangi bir haşere türüne karşı bu hizmeti almak istediğinizde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. İlaçlama yapacak olan firma Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm ruhsat ve belgelere sahip olması gerekir. Aynı zamanda kullanılacak ilaçların insanların veya diğer hayvanların sağlığı açısında zararlı olmaması önemlidir.
Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınızda haşere probleminden şikayetçiyseniz Kirazlı böcek ilaçlama firmamıza ulaşacak müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

gungoren-bocek-ilaclama

Güngören Böcek İlaçlama

Güngören Böcek ilaçlama, çok mühim ve dikkat edilmesi gereken bir uygulamadır. İlaçlama öncelikle çevremizi yaşam alanlarımızı, zararlı mikrop virüs gibi maddelerden arındırmak ve zararlı haşere ve böceklerden korumak amacıyla yapılan kimyasal ilaçlarla uygulanılan önemli bir korunma yöntemidir. İlaçlama sadece tek tip bir hayvana yapılmaz, bitkileri ve hayvanları diğer canlılardan korumak için de kullanılmaktadır. İş, okul, bahçe, park kapalı ya da açık alanlarda yaşadığımız böcek sıkıntısından böcek ilaçlama hizmeti alarak kurtulabiliriz. Böcek ilaçlama hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar vardır. Öncelikle böcek ilaçlama yapacak firmanın bakanlık onaylı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Şehirlerdeki nüfusun artması ile böcek ilaçlama hizmeti veren firmalar bir hayli artmıştır. Bu sebeple güvenilir bir firma bulmak önemlidir. İlaçlama yapacak firmanın uyguladığı ilaçlar sağlık bakanlığından onaylı olmak zorundadır. Yaşam alanlarımızda çocuklarımız, evcil hayvanlarımız, kendimiz için en güvenli yoldan böceklerden kurtulmayı seçmişken kimyasal ilaçların zararından direkt olarak bize temasında sorun yaşamamız gerekmektedir. Bu sebeple insan sağlığına tehdit oluşturmayan ilaçları kullanan firmalar önceliğimiz olmalıdır. İlaçlama profesyonel ve güvenilir bir ekibe yaptırılmalıdır. Kimyasallar ve insan sağlığı söz konusu olduğunda işte tam da bu noktada hem ilaçlama yapacak kişinin hem de kendi güvenliğimiz açısından ekibin deneyiminin önemi artmaktadır. İlaçlama öncesi hangi tür canlının etkisiz hale getirilmesi için ilaçlama yapılacağı belirlenmeli ve saha araştırılması planlanmalı ona göre bilinçli bir yöntem uygulanmalıdır. İlaçlama sonrasında yapılacaklar mekan sahibine anlatılmalıdır. Bu kaidelere uyulduğunda sorunsuz bir ilaçlama uygulaması geçirilir.

Böcek ve haşere ilaçlamada yeni yöntemler ve gelişen teknolojiyle uyumlu uygulamalar belirlenerek en hızlı ve güvenli bir şekilde bu sorundan kurtulmak mümkün hale gelmiştir. Geçmişte yaşanan böcek istilaları günümüzde artık geçerliliğini kaybetmiştir. İlaçlama yaparken karşılaşılan sorunlara ve canlılara göre ayrımlar yapılarak daha etkili sonuçların alındığı modern yöntemler gelişmiştir. Farklı kullanım alanlarına göre ilaçlama yöntemleri ;

1)sprey ilaçlama,

2)jel ilaçlama,

3) fare istasyonları olarak ayrılır. Her birinin kullanım alanı ve etkisi farklıdır.

Güngören böcek ilaçlama firması olarak en modern ve yeni yöntemler kullanarak ilaçlama hizmetlerimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet vererek böcek sorunu yaşayan herkese kolayca ulaşarak huzurlu bir ortam yaratmaktayız.

Mahmutbey Böcek İlaçlama

Bağcılar Mahmutbey Böcek İlaçlama

Bağcılar Mahmutbey böcek ilaçlama, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını zararlı canlılara karşı korumaktadır. Böcekler, yaşam alanlarınıza girerek taşıdıkları mikrop ve virüslerle insan sağlığını etkilemekte, özellikle çocukların bağışıklık sistemini güçsüz düşürmektedir. Mahmutbey böcek ilaçlama, doğru müdahalelerle, böcekleri ve yumurtalarını tamamen yok ederek, yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmaktadır. Mahmutbey böcek ilaçlama firmaları, çocuklarınızın bağışıklık siteminin düşüren ve sizlerin yaşam kalitesini etkileyen zararlı canlıları Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile ilaçlamaktadır. Bazı böcek ilaçlama firmaları, kalitesiz ilaçlar kullanarak, insanları zehirlemekte ve insan sağlığını olumsuz olarak etkilemektedir. Mahmutbey böcek ilaçlama firmaları, ilaçlarını ziraat mühendislerinden kontrolünden geçirerek hizmete sunmakta ve insan sağlığına asla zarar vermemektedir.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri yaşam alanlarını istila eden haşereleri yok etmek için teknolojik gelişmelere uygun olarak alınan profesyonel önlemlere denir. Şirketimiz, uzman personellerinin uyguladığı en iyi böcek ilaçlama yöntemleri ile hizmet vermektedir. Özellikle hamam böcekleri üzerinde çok etkili olan jel ilaçlama yöntemlerimizle hamam böceklerinden tamamen kurtulabilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz, uygulama yaptıracağınız alana gelerek böcek türü ve yoğunluğuna göre sizlere en uygun ilaçlama yöntemlerini en ekonomik fiyatlar ile uygulayacaktır. Böcek İlaçlama şirketleri arasında en uygun fiyatlar ile hizmet veren firmamızı n, fiyatları tüm semtlerde aynıdır. İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz. Bağcılar ilçesinde en çok hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler;

 • Mahmutbey,
 • Demirkapı,
 • Güneşli,
 • Kirazlı,
 • Hürriyet,
 • Kemalpaşa’dır.

Firmamıza sadece Bağcılar ilçesinden değil İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinden arayabilirsiniz. Profesyonel kadromuz 7 gün 24 saat hizmetinizde beklemektedir.

Modern Böcek İlaçlama Metotları

Modern böcek ilaçlama metotları haşereleri yok etmede her zaman etkili olmuştur. Amatörlükten ve ilkellikten çok uzakta kısa süreli sonuç almanızı sağlayan böcek ilaçlama yöntemleri;

 • Sıvı ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Fare istasyonları

Olarak adlandırılabilir. Haşerenin türü ve mekanı fark etmeksizin sizlere bir telefon uzağınızda olan firmamızı arayabilirsiniz.

Tüm Haşerelerde İlaçlama

Mahmutbey böcek ilaçlama servisleri, bütün haşere ve fare türleri üzerinde %100 garantili olarak ilaçlama hizmeti vermektedir. Servislerimiz;

 • Hayatınızda sıklıkla karşılaştığınız; hamam böceği, karafatma, kalorifer böceği haşerelerinin yanı sıra nadir bir şekilde görülen; yılan, akrep ve kene ile de mücadele etmektedir.
 • Küçük çocukların çok fazla yaşadığı bit sorununun yanı sıra sinek, pire, tahtakurusu ve gümüş böceğine çare sunan firmamızda en etkili böcek ilaçları kullanılmaktadır.
 • Kemirici özellikleri ile evlerimizin baş düşmanı olan fare ve türevleri olan çatı faresi, fındık faresi yanında en tehlikelisinden olan lağım faresi fare istasyonları düzeneği ile yok edilebilmektedir.
 • Karşılaştığınız haşere ister kertenkele olsun isterse teşbih böceği profesyonel teknik ve uygun ödeme imkanları sunan firmamız sayesinden kendilerinden kurtulabilirsiniz.

Mahmutbey böcek ilaçlama servisleri, çalışmalarına ara vermeden, sizlere kesintisiz olarak 7/24 hizmet sağlamaktadır. Böcek ilaçlama Mahmutbey, canlı destek hattıyla daima hizmetinizdedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu alın.

kemalpasa-mahallesi-bocek-ilaclama

Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi Böcek İlaçlama

Bağcılar Kemalpaşa böcek ilaçlama servislerimiz semt halkının yaşam alanlarında güvenle yaşaması için çalışmaktadır. Haşerelerin neden olduğu sorunlara karşı sağlıklı çözümler üretmekteyiz. Firmamız tarafından uygulanan kaliteli yöntemler sayesinde, böceklerden kurtulmanız sağlanmaktadır. Böcek ile mücadele için harcadığınız bireysel mücadele sonuç vermek bir yana sayısı giderek artan haşerelere neden olacaktır. Böcek ilaçlama uygulamasında “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket eden firmamız sizlere kaliteli hizmet vermek için sadece bir telefon uzağınızdadır.

7/24 Kesintisiz, Kaliteli Hizmet

7/24 kesintisiz kaliteli hizmet veren firmamız sahip olduğu uzman kadro ve güler yüzlü ekip ile ilaçlama sektörünün ilk akla gelen ismidir. Tüm şubelerinde kaliteli hizmet veren firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

 • Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamızın uyguladığı işlemler, tamamen insan sağlığını korumaya yönelik çalışmalardır.
 • İnsektisit ve rodentisit, sıvı, jel ilaçlarla tüm alanlarda kapsamlı olarak hizmet vermekteyiz. Haşere ile mücadele işlemlerinde yoğunluğa bağlı olarak, kokulu ve ya kokusuz yöntemleri kullanmaktayız.
 • Açık ve kapalı tüm yaşam alanlarında haşere ve farelerin bulunması mümkündür.
 • Kuytu-köşe her alanda kendilerine yuva yapan haşereler, nemli ve rutubetli alanları tercih etmektedirler.
 • Evlerin bodrumlarında, depolarında, bina kenarlarında, toprak altlarında, taşların altında kendilerine yuva yapabilirler. Ayrıca tuvalet ve banyo gibi nemli alanlarda birçok haşere barınabilmektedir. Çabuk üredikleri için bu alanlara yumurtalarını bırakırlar.

Evdeki böceklerden kurtulmak ve sağlığınızı tehdit eden haşereleri ortadan kaldırmak için Kemalpaşa Mahallesi Böcek İlaçlama Bağcılar firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Böcekler İle Bireysel Mücadele Mümkün Mü?

Böcekler ile bireysel mücadele mümkün mü? Böcekler bireysel olarak kontrol altına alınmaya çalışıldığı zaman, etkili sonuçlar ortaya çıkmamaktadır. Çünkü bireysel mücadelede ortalıkta bulunulan haşerelere müdahalede bulunulur; oysa asıl yoğunluk yuvalardadır. Haşere yuvaları ilaçlanmadığı zaman tam kontrol sağlanamaz.  Bu kontrol işlemini de yalnızda uzman kişiler yapabilmektedir. Zararlı canlıların yuvalarını ve yoğunluğunu uzman kişiler tespit edebilmektedir. Böcek ile mücadele etmek için ilaçlama sektöründe kendi markasını yaratmış böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmalı, sağlığınızı ve ekonominizi riske atmamalısınız. Kemalpaşa Mahallesi Bağcılar böcek ilaçlama şubemizin kadrosu uzman kişilerden oluşmaktadır. Böcek ilaçlama servisimizde sahip olduğumuz başarılı kadro, sağlığınıza zarar vermeyen böcek ilaçlarımız ile tüm haşere ve kemirgenlere karşı mücadele yürütmekteyiz.

 • Vatandaşlarımızın sıklıkla karşılaştığı haşerelerin başında gelen: pire, hamam böceği, kalorifer böceği, sinek, fare, tahta kurdu ve tahta kurusu sıcaklıkların yükseldiği şu günlerde büyük bir sayısını arttırarak devam ediyor.
 • Çatılar ve kapalı alanların tümünde faaliyet gösteren ve yiyeceklerimize dadanan; fare ve türleri olan çatı faresi, pamuk faresi, ev faresi, fındık faresi, lağım faresi  alanda kurduğumuz fare istasyonları düzenekleri ile kısa sürede yok edilmektedir.
 • Uçan ve yakalanması güç olan; sinek, arı, yaban arısı, eşek arısı maytların yok edilmesinde ağır bir kokuya sahip olan sıvı ilaçlama tekniğini kullanmaktayız.
 • İnsanları sokan ve ölmelerine neden olan; kene, akrep,yılan, çıyan ve hatta örümceğin yok edilmesi hayati önem taşımaktadır.

Kemalpaşa böcek ilaçlama servislerimiz, insan sağlığını korurken cüzi rakamlarla işlem yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren firmamızdan dilediğiniz her an randevu alabilirsiniz.

Bağcılar böcek ilaçlama

Bağcılar Belediyesi Böcek İlaçlama

Bağcılar Belediyesi böcek ilaçlama vatandaşların sağlığını tehdit eden haşerelerin yok edilmesinde geliştirdiği yöntem ve uygulamalar ile alanının öncü isimlerinden biri olmuştur. Oldukça fazla sayıda türe sahip olan haşere ve fareler insanların yaşam sürdüğü alanlara dahil olarak çeşitli sorunların yaşanmasına neden olurlar. Bu doğrultuda devreye giren Bağcılar Belediyesi böcek ilaçlama, profesyonel fare ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığınca onaylanan uygulamalarımız insan ve doğa sağlığının korucusudur. Çoğu böcek ve fare türünün insanların önemli sağlık sorunu yaşamalarına neden olduğu unutulmamalıdır. Özellikle küçük çocuk ve yaşlı kişilerin bulunduğu ortamlar da yer alan haşere mikropları tehlike yaratmaktadır.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama yöntemleri ilaçlama yapılacak haşerenin türüne ve bulunduğu alana göre değişkenlik gösterir. Uzman personellerimiz ve ilaçlama ekiplerimiz tüm haşere türleri üzerinde %100 kontrol sağlamaktadır. İlaçlama uygulamalarımız TSE etiketli ürünlerle uygulanmaktadır. Bağcılar Belediyesi böcek ilaçlama, insan sağlığını hiçe sayan kalitesiz ve korsan firmaların daima karşısında yer almaktadır. Sisleme, buharlama ve püskürtme yöntemleri ile uygulanan sıvı ilaçlama uygulamaları haşere türleri üzerinde oldukça etki sağlamaktadır. Jel ilaçlama yöntemi ve Fare istasyonlarımız kısa zamanda sonuca ulaşmaktadır. Böceklerden kurtulmak böcek ilaçlama Belediyesi Bağcılar hizmetiyle daima çok kolaydır. Firmamızda uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı ilaçlama,
 • Jel ilaçlama,
 • Kokulu ilaçlama,
 • Kokusuz ilaçlama,
 • Fare İstasyonları gibi yöntemler kullanılır.

Sizin de başınız haşereler ile dertte ise 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Böcek Türleri

Böcek türleri özellikleri ve yaşadıkları yerlere göre farklı isimler ile anılmıştır. Yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkabilen böcek türleri başlıklar altında verilecek olursa;

 • Kulağakaçan böceği, tahtakurdu, bit, hamam böceği, gümüş böceği, karınca, eşek arısı, yılan, mayt, sıçan, kertenkele, hamam böceği, Amerikan hamam böceği, lağım faresi, uyuz böceği, sinek, çatı faresi, fındık faresi, tatarcık, tahtakurusu ile sınırlı değildir. Firmamızda aynı zamanda: Ev faresi akrep, örümcek, kakalak, kırkayak, halı böceği, akar, pamuk faresi, çekirge, güve, yaban arısı, karafatma, mite, kene, pire, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, salyangoz, çıyan, kalorifer böceği, Alman hamam böceğine karşı mücadele edilmektedir.

Tüm zararlı haşere türlerine karşı servislerimizi arayarak destek talep edebilirsiniz.7 gün/24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktayız. Bağcılar Belediyesi böcek ilaçlama, haşerelerin oluşturduğu mikroplara karşı ilaçlama uygulamaları beraberinde dezenfekte işleminde gerçekleştirmektedir. Ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet sağlayan ilaçlama servislerimiz kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Ev ilaçlama, okul ilaçlama, işyeri ilaçlama, apartman ilaçlama, ofis ilaçlama, alışveriş merkezi ilaçlama, fabrika ilaçlama, depo ilaçlama, park ilaçlama, bahçe ilaçlama, site ilaçlama gibi tüm alanlarda oluşan veya oluşabilecek haşere problemleriniz için servislerimize gün boyu ulaşabilirsiniz.