İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama şirketimiz, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.  Firmamız, çok sayıda ilaçlama şubesi ve ilaçlama servisleri ile sektörün kalbinde yer almaktadır. Şubelerimizin tümü uzman kadromuzdan oluşmakta olup ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet sağlamaktadır. Böcek ilaçlama servisimiz, tüm haşere ve fare türleri üzerinde kontrol sağlayacak ilaçlama ekipmanına sahiptir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kullanılan ilaçlama tekniklerimiz profesyonel ilaçlama personellerimizin yaptığı incelemelerden sonra belirlenmektedir.

Profesyonel İlaçlama Tekniklerimiz

Profesyonel ilaçlama tekniklerimiz hakkında detaylı bilgiler sunmamız gerekirse, şirketimiz her zaman modern ve etkili ilaçları tercih etmektedir.

  • Kokulu ilaçlama,
  • Kokusuz ilaçlama,
  • ULV ilaçlama,
  • Sıvı ilaçlama,
  • Fare istasyonları/fare düzenekleri gibi yöntemler ilaçlama firmamızın yaygın olarak, hedef odaklı yaptığı çalışmalardır.  İstanbul böcek ilaçlama ekiplerimiz, ilaçlama tekniklerini kullanırken Ziraat mühendislerimizin belirlemiş olduğu ilaçları kullanırlar. Böylece insan ve çevre sağlığını koruyan profesyonel haşere ilaçlama hizmeti çalışmalarına imza atmaktadır. İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında kalitesiz uygulamalarla resmi olarak hizmet sağlamayan kuruluşlar bulunmaktadır. Bu gibi firmalardan daima uzak durulmalıdır. İnsan sağlığına ve doğa güzelliğine zarar veren uygulamalarla hizmet alan korsan firmaların daima karşısında yer almaktayız. Böcek ilaçlama İstanbul ekiplerimiz güvenli hizmettin kapılarını her zaman müşterilerine açmaktan gurur duyar.

Yaşama Alanlarımızda En Çok Görülen Haşere Türleri

Yaşam alanlarımızda farklı tür ve özellikte haşereler bulunabilir. Etki güçleri değişiyor olsa bile bütün haşereler insanlar üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır.

  • Kemirgen gruplardan başlayacak olursak fare ve türleri (fındık faresi, lağım faresi, pamuk faresi, lağım faresi) insanların hayatına girmeleri ile beraber kabusun başlamasına da sebep olur.
  • Kan emici haşereler arasında yer alan; kene, çıyan, tahtakurusu, yılan, sivrisinek, sinek ve arılar cilt enfeksiyonlarına yol açarlar.
  • Evlerimizde istenmeye misafir konumunda olan; hamam böceği ve familyasından olan ( kalorifer böceği, kakalak, Alman/Amerikan hamam böceği), halı böceği, kırkayak, örümcek ve karafatma bulaşıcı hastalıkların nedeni olduğu gibi psikolojik tedirginliklere de yol açmaktadır.

İstanbul böcek ilaçlama şirketimizin ve de kaliteli hizmetimizden destek almak için iletişim numaralarımızdan Müşteri temsilcilerimize 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Haşere ile mücadele doğru zamanda yapıldığı zaman en kısa sürede sonuca ulaşacaktır. Haşerelerin etrafınızda çoğalmasına fırsat tanımayın. İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren Beylikdüzü böcek ilaçlama şirketimizi de tercih ederek yaşam alanlarınıza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Kaliteli ve garantili ilaçlama yapan şirketimize ulaşabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın