İşyeri İlaçlama

isyeri-ilaclama

İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama işletme sahiplerinin firmamızdan belirli aralıklar ile talep ettiği bir uygulamadır. Günün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz işyerlerimizde oluşan insan sirkülasyonu beraberinde bazı sorunları getirebilir. Aynı ortamda yaşayan bu kişilerin karşılıklı ilişkilerinde birbirlerine virüs bulaştırdıkları bilinen bir gerçektir. Sadece çalışmakla kalmayıp; yemek yediğimiz ve günlük ihtiyaçlarımızı karşılaştığımız işyerlerinin hijyeni huzurlu bir ortamda yaşamamız ile doğru orantılıdır. İşyeri imajının sarsılmasında ve çalışanların motivasyonlarını büyük ölçüde etkileyecek haşere sorununun yaşanmaması adına belirli aralıklar ile böcek ilaçlama şirketleri ile iletişim halinde olmalı ve işyeri ilaçlama randevusu talep etmelisiniz.

Firmalar genellikle kalabalığın olduğu metropollerde kuruludur. Haşere sorununun baş gösterdiği kalabalık illerde yaşayan vatandaşların bu sorundan kurtulmak için türlü yollara başvurduğu hepimizin malumu. Fakat denenen ilkel ve amatör yöntemler haşerelerin yok edilmesinde etki gücüne sahip değildir. Sorunu sadece erteleyen fakat asla son vermeyen bu yöntemler yerine profesyonel bir firma ile çalışmanın ayrıcalığı ile artık tanışmalısınız.

isyeri-ilaclama-1

İşyeri İlaçlamanın Önemi

İşyeri ilaçlamanın önemi sağlığını riske atmak istemeyen vatandaşlarımız tarafından mutlaka bilinmelidir. Kurumsal bir firma imajı yakalamak isteyen işverenlerin yapması gerekenlerin başında steril ve sorunsuz bir çalışma ortam yaratmaları gelir. Bu bağlamda işyeri ilaçlamanın önemi başlıklar halinde verilecek olursa;

  • Düzenli periyotlarda işyeri ilaçlama operasyonuna başvurmak haşerelerin oluşma riskini yok eder.
  • Haşeresiz ve temiz bir ortamda çalıştığının bilincinde olan personellerin performanslarında yükselme gözlenir.
  • İşyeri denetimlerinde bir ceza ile karşılaşma ve hatta firmanın mühürlenmemesi için işyeri ilaçlama büyük önem teşkil eder.

Haşereler ekolojik sistemde devamlı türünü genişletecek canlılardır. Doğal yaşam ortamlarında çoğalmalarında bir sakınca görülmeyen haşerelerin yaşam alanımıza girmesi ile beraber sorunlar baş gösterir. Bu durumla karşılaşmak istemeyen kişilerin acil bir şekilde firmamızı aramalarını tavsiye ederiz.

İşyeri İlaçlama Servisi

İşyeri ilaçlama servisimiz ile irtibata geçen işverenlerin en büyük çekincelerinden biri de böcek ilaçlama sırasında işlerinin aksayacağına dair düşünceleridir. Fakat her daim müşteri merkezli düşünen firmamızda bu soruna da çözüm üretilmiştir.

  • Eğer işyerinde çıkan haşere sayısı yoğun değil ise kokusuz ilaçlar kullanılarak ilaçlama çalışanların da olduğu bir saatte yapılabilir.
  • Fakat haşerenin etki gücü yüksek ve bütün alanlara yayılmış ise bu durumda kokulu ilaçlara başvurulur.
  • Bunun için gece çalışma yürüten firmamız sabah işyerine gelen personelleri rahatsız etmeden işini pratik bir şekilde halleder ve haşerelere kesin çözüm üretir.

Sizin de başınız haşereler ile dertte ise piyasada lider koltuğunu kimseye bırakmayan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın