Kalorifer Böceği İlaçlama

kalorifer-bocegi-ilaclama

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama kalabalık gruplar halinde yaşayan bir böcek türünden kurtulmak için uygulanan profesyonel müdahaledir. Yaşam alanlarımızda gördüğümüz bir böcek, alanda yüzlerce böceğin olduğunun habercisidir. Dolayısıyla,  profesyonel kalorifer böceği ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir. Şekil olarak hamam böceği ile sıkça karıştırılan kalorifer böceği adını çıktığı yerden alır. Evlerimizde en sık karşılaştığımız haşere türü olarak bilinen kalorifer böceği ile mücadele için ilkel yollar yerine vakit kaybetmeden böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmektir. Ancak çalışacağınız firma ile ilgili araştırma yaparken dikkatli olmalı ve ilini profesyonel bir şekilde yapan firmalar ile çalışmak gerekir. Çünkü amatörce alınan hizmetler, kalorifer böceğinden kurtulmak için yeterli değildir. Bu bağlamda İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Bağcılar Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Uzmanlarımızla Profesyonel Hizmetler

Uzmanlarımızla profesyonel hizmetler verdiğimiz Bağcılar’da uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz, ilçenin bütün semtlerine 7/24 haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerimiz de, kesintisiz olarak uzman kadromuz tarafından verilmektedir. Uzmanlarımız, özel eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Aldıkları özel eğitim sayesinde, haşereler üzerinde uygulanacak olan yöntemleri çok iyi bilmektedirler. Her haşere türüne aynı yöntem, fayda sağlamaz. Yaşam alanlarında kalıcı sonuçlar sağlamak adına, yöntemler böceklerin türüne göre ayarlanmalıdır. Uzmanlarımız kalorifer böceği ilaçlama uygulamalarında da, böceklerin çokluğuna göre ilacın yoğunluğunu ayarlamakta ve alanın fiziki şartlarına göre de ilaçlama tekniklerini belirlemektedir.

Ancak işlemlerde en önemli aşama, teşhis aşamasıdır. Alan teşhis edilirken, böceklerin alana giriş sağladıkları noktalar belirlenmelidir. Giriş sağladıkları noktalarda kontrol sağlanmazsa, işlemlerde başarılı olunamaz. Uzmanlarımız uygulama sırasında, alanda bulunan haşerelerin yumurtalarını ve yuvalarını da bilinçli olarak, kaliteli kalorifer böceği ilacı kullanarak ilaçlamaktadır. İlaçlarımızın tümü Sağlık Bakanlığı‘nın onayını almıştır.

Kalorifer Böceği İlaçlama Yöntemleri

Kalorifer böceği ilaçlama yöntemleri arasında en sık başvurulan sıvı ve jel ilaçlama yöntemleridir. Sağlık Bakanlığından onaylı olan kalorifer böceği ilacı ile yaptığımız ilaçlamada sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur bulunmamaktadır. Firmamızda uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacaksa;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama hizmetleri, profesyonel kişilerden alınmalıdır. Zira uygulamalarda kalıcı sonuçlar sağlamak için alandaki bütün yumurtalar ilaçlanmalıdır. Bunu da ancak, bu alanda profesyonelleşmiş kişiler başarabilmektedir. Çünkü kalorifer böceği çabuk üreyen zararlılardandır. Üremesini gerçekleştirdiği alana bir günde yüz yumurta bırakabilmektedir.

Kalorifer Böceği Nasıl Beslenir?

Kalorifer böceği nasıl beslenir? Kalorifer böceğinin nerelerde daha çok bulunduğu sorusuna da yanıt verir. Kalorifer böcekleri evlerde en sık karşılaşılan haşere türüdür. Kontrol altına alınmadığında hızlı bir şekilde çoğalan kalorifer böceği nasıl beslenir sorusuna yanıt verecek olursak;

  • Kalorifer böceği beslenmesini, insanların yediği her şeyle gerçekleştirebilirler.
  • Ayrıca hayvansal gıdalarla ve inorganik maddelerle de beslenmesini gerçekleştirebilmektedirler.
  • Bu böceklerin beslenmemize ortak olmaları durumunda, çeşitli hastalıklara yakalanmamız da olası bir durumdur. Çünkü besinlerimize, salyalarından ve dışkılarından bakterileri bulaştırırlar. Yaşam alanlarında kalorifer böceğinden kurtulmak sağlığınız için gereklidir.

Şirketimiz birçok alanda ekonomik koşullarda kalorifer böceği ile mücadele etmektedir. Şirketimiz, tüm şubelerinde günün her saatinde hizmetinizdedir.

admin

Mesajınızı bırakın