Kene İlaçlama

kene-ilaclama

Kene İlaçlama

Kene ilaçlama kırsal alanlarda yaşanan vakalardan sonra ülkemizde artış gösterdi. Haşerelerin insanların etrafında var olması her zaman sakıncalı bir durumdur. Özellikle kene gibi virüs taşıyıcı böcekler önemli vakalarla karşılaşmaya neden olmaktadır. Kenelerden korunmak için profesyonel destek almak şarttır. Çünkü kene hızla üreyen bir canlıdır. Yanlış uygulama veya ilaçlama yapılmadığı durumlarda hızla üreyerek bulundukları alanı istila ederler. Kene ilaçlama firmaları tarafından uygulanacak profesyonel teknikler sayesinde kenelerden kurtulabilirsiniz. Firmamızda uygulanan kene ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Bağcılar kene ilaçlama servisimiz, İstanbul’da oluşan tüm kene sorunlarını en kısa sürede çözmektedir. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız tüm ilçe ve semtlerde aynı fiyatlarla uygulanmaktadır. Kene açık alanlarda sıkça görülmektedir. İnsan ve hayvan derisine yapışarak kan emen kene, ölümcül virüsler taşır. Ülkemizde virüs taşıyan 42 kene türü olduğu tespit edilmiştir. Gerekli önlemlerin alınmaması ve yanlış müdahale sonucu her yıl kene ısırması nedeniyle hayatını kaybeden insanlar bulunmaktadır. Kene ilaçlaması ve kene tedavisi mutlaka profesyonel eller tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kene İlaçlama Fiyatları

Kene ilaçlama fiyatları toplumda varılan yanlış yargının aksine güvenilir firmalar ile çalışılması durumunda oldukça ekonomiktir. Kene ısırması ile vücudunuza yapışan haşerenin çıkması çok zordur. Böyle bir durumla karşılaşılması durumunda vakit kaybetmeden bir Sağlık Kuruluşuna gitmeniz şarttır. Kene ilaçlama uygulamasının yanı sıra; ev ilaçlama, pire ilaçlama, akrep ilaçlama uygulamalarının da yapıldığı firmamızda kene ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak kene ilacı miktarı
  • İlaçlama yapılan haşerenin türü ve yoğunluğu

Kene ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için Bağcılar Böcek İlaçlama firmamızı 7/24 arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kene İle Mücadele

Kene ile mücadele ölümcül vakalara yol açan haşerelerden kurtulmak için alınan tedbirlerin tümüne verilen isimdir. Kenelerden geçen hastalıklar bazı belirtiler ile kendini göstermektedir. Hastalığın türüne bağlı olarak değişen belirtiler, 48 saat sonunda kendini belli eder. Genel olarak baş dönmesi, halsizlik, kanlı kusma, kanlı idrar, kas ağrısı, eklem ağrısı, baş ağrısı, idrarda koyuluk gibi belirtiler gözlemlenir. Böcek ilaçlama uygulamalarımızın tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. İlaçlama yapılan yeşil alanları ve insan sağlığını koruyan ilaçlama tekniklerimiz TSE onayına sahiptir. İlaçlama ekiplerimiz kene ile mücadele aşamasında 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Dilediğiniz zaman Müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın