Bağcılar Kirazlı Mahallesi böcek ilaçlama

Bağcılar Kirazlı Mahallesi böcek ilaçlama

Bağcılar Kirazlı Mahallesi böcek ilaçlama

Bağcılar Kirazlı Mahallesi böcek ilaçlama olarak, Barbaros, Güneşli, Demirkapı, Hürriyet, Kemalpaşa ve Mahmutbey gibi Bağcılar’ın tüm semtlerinde vermiş olduğumuz böcek ilaçlama faaliyetlerimize TSE yeterlilik belgesine sahip bir firma statüsüyle Kirazlı’da da devam etmekteyiz.
Her türlü böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama…vb haşere çeşitleriyle mücadele eden Kirazlı böcek ilaçlama firmamız etkili ve hızlı çözümler sunmaktadır. Yıllardır insan sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden; en kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla devam etmekte olan firmamız hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı mücadele vermektedir.
Böcek ilaçlama geçmişten günümüze en fazla ihtiyaç duyulan gereksinimler arasındadır. İnsanların ev, iş yeri, okul, fabrika, otel, hastane gibi toplu halde yaşadıkları alanlarda sıklıkla görülen böcekler insan sağlığı açısından son derece tehlikelidir. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Bu hastalıklar kalıcı ve bulaşıcı virüslere sebep olabileceği gibi aynı zamanda ölümcül sonuçlar da doğurabilir. Bunlar başlıca: tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi insan sağlığını tehdit eden oldukça ciddi hastalıklardır.
Kirazlı böcek ilaçlama olarak, alanın büyüklüğüne, böceğin türü ve direncine göre böcek ilaçlama hizmetleri farklılık gösterebilir. Bunlar:
-Sprey ilaçlama,
-Kokulu sprey ilaçlama,
-Kokusuz sprey ilaçlama,
-Jel ilaçlama,
-Fare istasyonları gibi farklı yöntemlerdir.
Böcek, ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama veya herhangi bir haşere türüne karşı bu hizmeti almak istediğinizde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. İlaçlama yapacak olan firma Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm ruhsat ve belgelere sahip olması gerekir. Aynı zamanda kullanılacak ilaçların insanların veya diğer hayvanların sağlığı açısında zararlı olmaması önemlidir.
Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınızda haşere probleminden şikayetçiyseniz Kirazlı böcek ilaçlama firmamıza ulaşacak müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın