Otel ilaçlama

otel-ilaclama

Otel ilaçlama

Otel ilaçlama operasyonları dönemsel farklılık olmaksızın müşterilerin en fazla talep ettiği çalışmalar arasında yer alır. Oteller özellikle yaz aylarında binlerce kişiye ev sahipliği yapar. İnsanların eğlenmek için konakladığı otellerde haşere sorunu da baş gösterir. İnsanların konakladığı, yemek yediği ve duş aldığı bu mekanlarda ne kadar temizlik yapılsa da tam anlamıyla hijyeni sağlamak mümkün değildir. Kalabalık, hijyen sorununun olduğu ve ortak bir paylaşımın yaşandığı bu yerlerde haşereler yayılma fırsatı bularak hayatı ve işletmeyi durma noktasına getirir. Kendinizi müşteri pozisyonunda düşündüğünüzde etrafı haşereler ile çevrilmiş bir otelde konaklama ya da yeme-içme ihtiyaçlarını karşılamak istemediğinize kanaat getirirsiniz. Bu durumun bilincinde olması gereken işletme sahiplerinin sadece haşere sorunu yaşandığında değil henüz bu durumun oluşmasına fırsat vermeden otel ilaçlama uygulaması ile soruna tedbir alması gerekir. Bu bağlamda;

  • Otellerin temizliğinin sağlanması öncelikler arasında yer almalıdır.
  • Çarşafların düzenli olarak değiştirilmesi, odaların havalandırılması ve etkili temizlik ürünleri ile çalışmak haşerelerin çoğalma hızını yavaşlatacaktır.
  • Yine mutfak bölümünde açıkta yiyecek bulundurmamak ve çalışma sırasında kıyafet ve teçhizatlar ile önlem almak gereklilikler arasında yer alır.

Temizlik, dikkat ve sıraladığımız diğer önlemler sorunun kesin çözümünde yetersizdir. Sadece tedbir ile kısıtlı kalan bu uygulamalara otel ilaçlama operasyonunu katmanız şarttır.

otel-ilaclama-1

Otel ilaçlama şirketleri

Otel ilaçlama şirketleri bu işten kazanç sağlayan kişilerin sürekli iletişim halinde kalması gereken kurumlardır. Haşere sorunu tek bir ilaçlama ile son bulmaz. Belirli aralıklar ile düzene koyulması gereken böcek ilaçlama operasyonlarında işin uzmanlarından destek almanız şarttır. Amatör yöntemler işletmenizi tehlikeye attığı gibi müşterilerinizin çeşitli sorunlar yaşamasına da neden olur. Otel ilaçlama şirketleri bu bağlamda kurulmuş ve sizlere hizmet etmek için haftanın 7 günü çalışmaktadır.

Otel ilaçlamada modern yöntemler

Otel ilaçlama modern yöntemlere başvuran firmamızda birden fazla uygulama yapılmaktadır. Haşerelerin binlerce türe sahip olduğunun farkında olan firmamız farklı böcek ilaçlama metotlarına başvurur. En sık kullandığımız;

  • Kokulu İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokusuz İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama

Yöntemleri ile mekanınızı haşerelerden arındırarak temiz bir ortamda yaşama fırsatı sunuyoruz. Karşılaştığınız haşerenin türü ne olursa olsun bizleri arayın ve profesyonel bir firma ile çalışmanın ayrıcalığına varın.

admin

Mesajınızı bırakın